Obecně
Skripty
Příkazy

Buy / Sell (Nákup a prodej)

Dialog Choose Shopping List (zvol obchodní seznam)

Tento dialog vyvoláš kliknutím na tlačítko [Buy/Sell] v záložce Main viz. Nastavení
Teorie:
Za pomoci následujícách dialogů a příkazů můžeš vytvořit nákupně-prodejní seznamy a následně nakupovat a prodávat. Nákupně-prodejní znamená, že například seznam1 může obsahovat jak předměty, které chceš koupit, tak předměty, které chceš prodat.
!!! sem napis popis jednotlivych tlacitek dialogu!!!

Jak vytvořit obchodní seznam

!!! zde pokracuj podle vzoru vyse!!! Tento příkaz otevře okno které vám umožní vytvořit "shopping list" pomocí kterého mužete rychle koupit sadu zboží od NPC vendora. První okno vypadá takto: Screenshot of first shop window V okně vydíte seznam již vytvořených listů, vybraný list můžete editovat, nakoupit nebo smazat. Spodní část okna vám umožňuje vytvořit a pojmenovat nový shopping list. Pokud kliknete navytvořit nový list nebo editovat již existující list, zobrazí se vám následující okno: Screenshot of shopping list editing window List nalevo zobrazuje jaké položky jsou právě na shopping listu, včetně jejich množství. List napravo se vyplní pokud přijdete k vendorovi a řeknete "buy" zatímco máte otevřené toto okno. Toto vám umožní rychle vložit jednu nebo více položek do shopping listu bez vypisování přesného jména položky. Pro vložení položky do shopping listu z pravé části okna (vendor list) proveďte následující:
  • Zadejte počet do políčka Quantity ve spodní části okna. Pokud chcete koupit jakekoliv dostupné množství, ponechte políčko Quantity prázdné.
  • Klikněte na položku v pravém (Vendor) listu.
  • Klikněte na [<- Add] tlačítko uprostřed okna .
  • Nebo pokud máte radeji rychlejší postup, zadejte počet do políčka Quantity a dvakrát klikněte na položku v pravém (Vendor) listu. Pokud chcete vkládat položky do shopping list manuálně, napište počet do políčka Quantity a jméno položky do políčka Name ve spodní části okna. Poté klikněte na tlačítko "Add" v levém spodním rohu okna. Po ukončení klikněte na tlačítko "Done". Po kliknutí na tlačítko"Done" v editačním okně, nebo pokud použijete již vytvořený Shopping list v Choose shopping list okně objeví se vám následující okno: Screenshot of Buy/Sell window Toto okno vám umožní nakoupit položky z Shopping listu. Jakmile se vám otevře toto "buy or sell" okno, dojděte k nejbližšímu vendorovi a klikněte na tlačítko Buy nebo na tlačítko Sell (v závislosti na tom zda chcete kupovat nebo prodávat). Pokud je v okolí více než jeden NPC, mužete napsat jméno NPC do horního políčka okna.. Vaše postava řekne "buy" a pokud vendor odpoví výsledek obchodu se zobrazí v Results okně a take v Jurnalu. Pokud vám vendor neodpoví (například pokud jste příliš daleko), Injection bude čekat dokud nestisknete tlačítko [Cancel]. buy (shopping list jméno) [npc jméno]
    sell (shopping list jméno) [npc jméno] Tyto příkazi jsou zkratkou pro použití příkazu <shop> nebo pro použití nabídky z buy or sell okna a vybrání shopping listu. Jako první se zadává jméno shopping listu který již byl předtím vytvořen.Jako druhé se zadává jméno NPC se kterým chcete obchodovat. Pokud vám NPC neodpoví (například pokud jste příliš daleko), zajděte blíž k němu a zopakujte příkaz znovu.